Додаткові освітні послуги

«ЗАТВЕРДЖУЮ»

Директор школи: Т.С.Яремко

Розклад роботи гуртків

Ізюмської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6

Ізюмської міської ради Харківської області

2018/2019 навчальний рік

 

з/п

Назва гуртка

ПІБ керівника

Графік роботи

гуртка

Місце проведення занять

  1.  

«(Сокіл)Джура»

Вродзинський Микола Олександрович

 

Понеділок

15.50-16.50

Середа

15.30-17.30

 

Кабінет

військової

підготовки

юнаків

  1.  

«Волейбол»

Вівторок

16.10-18.10

Четвер

16.10-17.10

 

Спортивна зала

  1.  

«Юні рятувальники»

Понеділок

14.40-15.40

 

Кабінет

військової

підготовки

юнаків

  1.  

«Клуб юних миротворців»

Жерновий Володимир Вікторович

Четвер

14.50-16.50

П'ятниця

14.50-16.50

Кабінет історії

  1.  

 

«Я майбутній Захисник»

 

Хрол

Сергій Іванович

Четвер

14.40-16.40

Кабінет

військової

підготовки

юнаків

  1.  

«Доньки-матері»

Шабленко Анастасія Володимирівна

П’ятниця

14.40-16.40

Кабінет психолога

 

Заступник директора з виховної роботи : Т.О.Глущенко

 

«ЗАТВЕРДЖУЮ»

Директор школи: Т.С.Яремко

Розклад роботи гуртків

Ізюмської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6

Ізюмської міської ради Харківської області

2018/2019 навчальний рік

з/п

Назва гуртка

ПІБ керівника

Графік роботи

гуртка

Місце проведення занять

  1.  

«Стань творцем свого життя»

 

 

Прокопенко Наталія Миколаївна

Понеділок

15.30-17.30

Шкільна

бібліотека

  1.  

«Лідерство- запорука успіху»

 

 

Вівторок

15.30-17.30

  1.  

«Основи науково-дослідницької діяльності»

 

Липова

Олена Володимирівна

П'ятниця

15.30-16.30

Кабінет

ОТМ

  1.  

«Основи науково-дослідницької діяльності»

 

 

Дєньгін Максим Владиславович

 

Середа

15.30-16.30

Кабінет

географії

  1.  

«Хореографічний»

 

 

 

Іваненко Марія Віталіївна

Вівторок

9.30-11.30

Четвер

9.30.-11.30

Хореографічна зала

  1.  

«Екосвіт»

 

 

 

Стужик Лілія Борисівна

Четвер

9.30-11.40

Кабінет трудового навчання

 

Заступник директора з виховної роботи : Т.О.Глущенко