Дозвілля

Як ми відпочивали на весняних канікулах ))))

30.09.2018 р. учні 3-х класів відвідали м. Харків з дуже цікавою програмою: дітям була запропонована вистава з інтерактивними елементами, де малеча змогла танцювати, підспівувати та змагатися. Потім діти відвідали Музей природи з оглядовою екскурсією та радісні відірвалися на роледромі у Французькому бульварі. Зморені та щасливі 40 дітлахів повернулися до рідного міста.

 

29.03.2017 р. учні 6-х,7-х та 11-х класів відвідали Навчальний центр оперативно- рятувальної служби цивільного захисту в с. Ватутіно. Діти отримали безліч задоволення: стріляли з пневматичної гвинтівки, проходили екстремальний спуск на підвісному канаті 3 15 метрової висоти, плавали на рятувальному човні, а також була проведена бесіда про небезпечні вибухові пристрої.

24.03. 2017 р. учні 10 класу відвідали Ізюмський краєзнавчий музей, де була представлена експозиція " Люди Свободи". Дітям розповіли про таких відомих людей, як Василь Стус, Лесь Курбас, Георгій Нарбут, Микола Міхновський та ін. Ці люди свого часу були патріотами своєї батьківщини, незважаючи на життєві труднощі.