Наше веселе життя

З яким нетерпінням  учні шкіл чекають канікул, особливо літніх. Для одних літо – крок у самостійне життя, для інших – перші шкільні екзамени, шкільна практика, і для всіх, звісно, – відпочинок.  Літо – це можливість здійснити свої мрії і бажання, це цікаві подорожі і зустрічі, ігри і розваги, а ще літо – це оздоровлення, загартування і відпочинок. Стільки дитячих мрій здійснюється саме влітку, а ми, дорослі, повинні сприяти цьому.

Так хочеться вам показати, діти,

Чарівний світ у крапельці роси,

І ваше ніжне серденько відкрити

Для радості, любові і краси.

 Діти здійснюють екскурсії по рідному місту. Побували в краєзнавчому музеї, відвідали пам’ятні місця Ізюма, здійснили екскурсії до Кириченкової криниці, до гори Кремянець по місцях бойової слави . Беруть участь у веселих конкурсах, забавах, іграх, походах. За допомогою досвідчених педагогів у таборі панує радісна дружня атмосфера, розкриваються таланти і здібності кожної дитини.

 

Життя у пришкільному  таборі проходить змістовно, цікаво та повчально. Діти із задоволенням досліджують природу рідного краю,  малюють на асфальті, фотографуються, діляться враженнями від побаченого.

9 червня відбулося спортивне свято «День спорту і здоров'я».

В пришкільному таборі відбувся чудовий захід - «День спорту і здоров'я».

У цей день діти змагались у силі, спритності, сміливості, що додало всім гарного настрою.Наші спортсмени влаштували змагання «Усім загонам – на старт!», де ми ще раз переконалися, що фізичне виховання і спорт – пріоритет нашого життя. Спортивний азарт сповнював учасників «Веселих естафет». Спортивні змагання між загонами дали змогу старшим дітям показати свої фізичні можливості у різних естафетах.