Новини бібліотеки

В нашій школі буде проведений Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек з 01 по 31 жовтня 2018 року. Він пройде під гаслом «Бібліотека Нової української школи-простір для освітніх можливостей кожного учня».

Всеукраїнський конкурс дитячого читання «Книгоманія – 2019»

З метою підвищення читацької компетентності дітей проводиться Всеукраїнський конкурс дитячого читання «Книгоманія – 2019», організаторами якого є громадська організація «Форум видавців», державна установа «Український інститут книги» та Харківська обласна бібліотека для дітей. Для участі в Конкурсі запрошуються учні 7-х класів закладів загальної середньої освіти.

З умовами участі в Конкурсі можна ознайомитися на сайті «Форум видавців» за посиланням – http://bookforum.ua/knygomaniya-2019/.

29 січня відзначається  річниця бою під Крутами – подія, яка набула для українського народу символічного значення. Крути стали легендою, символом героїзму та жертовності молодого покоління в боротьбі за незалежну Україну. 

До річниці бою під Крутами в  нашій школі  пройшов бібліотечний  урок «Пам’ятаємо Крути. Крути як відродження українства». Бібліотекар розповіла про ті жахливі часи, які відбулися у січні 1918 року на залізничній станції Крути.  

У шкільній бібліотеці діяла книжкова виставка «У думці – знову тліє бій у Крутах».

Проведення таких заходів дає можливість формувати в учнів почуття  патріотизму, виховувати власну національну гідність,  гордість засвою Батьківщину та повагу до історії українського народу. Нехай пам’ять про наших героїв, що загинули під Крутами, буде вічною. І нехай їхня смерть буде для нас прикладом, як треба любити свою Батьківщину..

20 листопада, напередодні відзначення Дня Гідності та Свободи, ми вшановуємо громадянський  подвиг, патріотизм і мужність учасників Помаранчевої революції та Революції Гідності. За цієї нагоди в нашій школі  були проведені  тематичні заходи патріотичного і виховного змісту.

 У бібліотеці організовано тематичну виставку художньої літератури, в ході якої згадувалося історичне минуле України, географічні дані. Учні читали вірші про Україну та подій на Майдані, хвилиною мовчання вшановано пам’ять Героїв Небесної Сотні. 

9 листопада відбувся  конкурс інсценизація українських творів, присвячений до Дня української писемності

Напередодні  Дня захисника України в бібліотеці був проведений виховний захід «Україна – мати. Вмій її захищати ».

Наша держава відзначає День захисника України – день, який щорічно святкується 14 жовтня.

Саме цього дня, на свято Покрови Пречистої Богородиці, Україна вшановує тих, хто ціною власного життя оберігає наше мирне сьогодення і наше щасливе майбутнє.

В межах  Місячника шкільних бібліотек , який  проходить під гаслом  "Шкільна бібліотека - центр творчого розвитку дитини" бібліотекар провела виховний захід в початковій школі " Подорож до світу маленьких казок В.О. Сухомлинського" . Мета якого була ознайомити учнів із біографією В. О. Сухомлинського та сформувати уявлення про доброту, чуйність і уважність; вчити спостерігати та робити висновки.

Також в шкільній бібліотеці була оформлена книжкова виставка присвячена 100-річчю від дня народження видатного українського педагога-гуманіста XX століття, вченого зі світовим ім'ям, Героя Соціалістичної Праці, члена-кореспондента АПН СРСР, кандидата педагогічних наук, директора школи, публіциста, дитячого письменника Василя Олександровича Сухомлинського (1918–1970).