Результати моніторингу якості освіти

РЕЗУЛЬТАТИ ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів

у 2019/2020 навчальному році  завантажити

Учні нашої школи брали участь у ІІІ етапі Всеукраїнських  учнівських  олімпіад з базових дисциплін. Результати участі у ІІІ етапі Всеукраїнських  учнівських  олімпіад з базових дисциплін:

Предмет  

2015/2016

2016/2017

2017/2018

2018/2019

2019/2020

кількість

призов. місць

 

І

 

ІІ

 

ІІІ

 

І

 

ІІ

 

ІІІ

 

І

 

ІІ

 

ІІІ

 

І

 

ІІ

 

ІІІ

 

І

 

ІІ

 

ІІІ

Історія

 

 

 

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Трудове навчання

 

 

2

 

1

 

 

1

 

 

1

 

 

 

1

Іноземні мови

 

 

 

 

 

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Інформатика

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

 РАЗОМ

 

 

2

1

1

1

 

1

 

 

1

 

 

 

2

Переможців ІІІ етапу Всеукраїнських  учнівських  олімпіад з навчальних предметів підготували вчителі

Шевченко І.К. та Веприцький О.В.

За результатами  ІІ (міського) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів у 2019/2020 навчальному році учні школи вибороли 23 призових місця проти 21 у 2018/2019 навчальному році

І місце  вибороли 4 учня,

ІІ місце – вибороли 5 учнів,

ІІІ місце – вибороли 14 учнів.

За рейтингом заклад посів 3 місце, як і у 2018/2019 навчальному році.

Туренко Н.. -9-А- трудове навчання –І місце, фізика – ІІІ місце, біологія ІІІ місце, інформатика – І місце, інформаційні технології – ІІ місце;

Петручик Д.- 11-А –трудове навчання –І місце;

Дубина О. – 11-А –російська мова і зарубіжна література – ІІІ місце, німецька мова – ІІ місце, біологія – ІІІ місце, астрономія – ІІІ місце;

Захарченко В -8-А клас .- українська мова і література  – ІІІ місце;

Акопова А -9 - А –українська мова та література – ІІ місце;

Порошкін  А. -10-А- фізика – ІІІ місце, інформатика – І місце, англійська мова  - ІІІ місце, біологія  – ІІІ місце;

Ступак К. - 10-А- інформатика – ІІІ місце;

Мітільов Д.- 6-А клас - математика – ІІІ місце;

Рєзнік Д -7-Б– фізика  – ІІ місце, хімія – ІІІ місце;

Волкова А.- 10-А клас - німецька мова – ІІІ місце, хімія – ІІІ місце;

Кунцевич М.-11-А клас – екологія –ІІ місце.