Навчально-методична та нормативно-правова база

Електронна шкільна бібліотека | Українські підручники в електронному вигляді

 

 

Книгоманія 2020

21 березня 2020 року в міській дитячій бібліотеці відбувся ІІ етап конкурсу дитячого читання " Книгоманія -2020". Нашу школу достойно представила учениця 7-Б класу Денисенко Вікторія, яка презентувала книгу Клауса Гагерупа "Дівчинка, яка рятувала книжки".

Стартував Всеукраїнський конкурс дитячого читання "Книгоманія - 2019".
До конкурсу запрошуються учні 7 класів - любителі книг та читання. Перший етап конкурсу відбудеться в бібліотеках школах до 15 березня.
До 1 березня бібліотекарі  надсилають на адресу оргкомітету список бажаючих взяти участь в конкурсі.

В цьому році місячник присвячений 100-річчю від дня народження видатного українського педагога-гуманіста XX століття, вченого зі світовим ім'ям, Героя Соціалістичної Праці, члена-кореспондента АПН СРСР, кандидата педагогічних наук, директора школи, публіциста, дитячого письменника 

Василя Олександровича Сухомлинського (1918–1970).

День Миру в нашій школі

В шкільній бібліотеці було організовано книжкову виставку присвячену цій події. Бібліотекар провела інформаційну перерву -на якій ознайомила учнів що Генеральна Асамблея проголосила Міжнародний день Миру як день загального припинення вогню і відмови від насильства. З тих пір він і відзначається в Організації Об’єднаних Націй і покликаний змусити людей не тільки задуматися про мир, але і зробити щось заради нього.   

 

Шкільна бібліотека в рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек провела благодійну акцію " Здай макулатуру - збережи дерево". Було зібрано учнями нашої школи 600 кг сировини. За отримані кошти фонд бібліотеки поповнився новими книгами патріотичного характеру, довідковими виданнями та художніми творами.

З 01 по 31 жовтня 2017 р. проводиться Всеукраїнський місячника шкільних бібліотек під гаслом «Шкільна бібліотека – за здоровий спосіб життя».

Шкільна бібліотека в рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек проводила благодійну акцію " Здай макулатуру - збережи дерево". Майже всі учні нашої школи долучилися до цієї корисної справи. Було зібрано 600 кг сировини, відповідно наша школа зберегла 6 дерев від знищення. Найбільш активні класи та  учні отримали грамоти за активну участь. Кошти від здачі макулатури будуть витрачені на потреби бібліотеки ( поповнення фонду та обслуговування оргтехніки).

 

 

                                                   

 

Бібліотека – це той храм, де завжди народжується і зберігається духовність. Пам’ятаймо, що у давнину бібліотеку називали «дім життя», «притулок мудрості», «аптека для душі».

«Людина, для якої книжка вже у дитинстві стала такою необхідною, як скрипка для музиканта, як пензель для художника, ніколи не відчуває себе обділеною, збіднілою і спустошеною».

В. Сухомлинський