Шкільна їдальня

24 листопада стартувала програма  "Електронна їдальня".

       У Харківській області до акції вже підключилися школи м.Ізюма, Чугуївського та Красноградського районів. Хочемо наголосити, що Ізюмська загальноосвітня школа №6 вже виконала всі умови акції та отримала  сертифікат на суму 2000 грн. на придбання спортінвентарю. Слід зазначити, що в період з 1 листопада по 1 січня у цій школі було видано 250 карток та встановлено 2 термінали. Також учениця 3-Б класу — Мірошніченко Поліна Максимівна – стала однією з переможниць конкурсу «Божевільний смартфон», який вона урочисто отримала в присутності вчителів та однокласників. 

       Керівник Ізюмського відділення Харківського ГРУ ПАТ КБ ПРИВАТБАНК  Тетяна Безкоровайна на урочистій зустрічі з адміністрацією та учнями школи №6 подякувала директору ІЗОШ №6 Тетяні Яремко, вчителям, учням та батькам за участь у проекті «Карта Юніора- карта для харчування» та вручила  подарунковий сертифікат директору закладу.

       «Розраховуючись картками у нашій їдальні, школярі отримують повноцінні гарячі обіди і не витрачають гроші на чіпси та сухарики», – розповіла  Тетяна Яремко. Діти розраховуються карткою, а батьки одразу отримують SMS-повідомлення про те – скільки і де дитина витратила. Крім того, зводиться до мінімуму будь-який грошовий обіг у школі.

       Картка Юніора прив’язана до картки одного з батьків. Скільки буде на ній коштів – вирішують дорослі. Кошти дитині можна щоразу переводити з власної картки «ПриватБанку» чи просто встановити послугу регулярного поповнення.

       “За допомогою цієї картки також можна буде контролювати відвідування дітьми школи, – продовжує Тетяна Яремко. – Дитина проводить карткою по терміналу, що стоїть на вході, а батьки вже знають, що вона у школі. Це підвищить рівень безпеки та відповідальності школярів”.