Вебінари

Обласний вебінар «Ігротерапевтичні методи у навчанні мов і літератури дітей із особливостями розвитку»

Департаментом науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації спільно з Комунальним вищим навчальним закладом «Харківська академія неперервної освіти» 22 квітня 2019 року проведено обласний вебінар для вчителів української мови та літератури, зарубіжної літератури та російської мови, іноземних мов м. Харкова та Харківської області за темою «Ігротерапевтичні методи у навчанні мов і літератури дітей із особливостями розвитку».

Під час вебінару було висвітлено такі актуальні питання:

1. Ігротерапевтичні методи як інноваційний напрям у педагогіці. Основні шляхи впровадження ігротерапевтичних методів в освітній процес із навчання мов і літератури.

2. Ефективність використання ігротерапевтичних методів у роботі з дітьми з різним психофізичним розвитком на уроках мов і літератури.

3. Різноманітність видів ігротерапевтичних методів та особливості їх застосування на уроках мов і літератури.

Завантажити матеріали вебінару – Архів.

Онлайн-вебінар «Запобігання та протидія булінгу у шкільному середовищі»

15 лютого 2019 року КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» спільно з Головним територіальним управлінням юстиції в Харківській області проведено вебінар «Запобігання та протидія булінгу у шкільному середовищі».

Під час заходу обговорено проблемні аспекти взаємодії дітей та дорослих щодо проявів булінгу серед школярів; попередження конфліктних ситуацій, що виникають під час освітнього процесу.

Переглянути вебінар можна за посиланням – https://youtu.be/I7Rp7_E46Ow.