Виховна робота
Зустріч з інспекторами Ювенальної превенції

Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція    «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою.  Надзвичайно важливою роботою в цьому контексті є ювенальна превенція – запобігання вчиненню правопорушень дітьми та проявам небезпеки відносно них.

Дієвим інструментом попередження правопорушень у підлітковому середовищі є проведення профілактичних бесід з дітьми в закладах освіти. Так, в 7-х  класах  нашої школи  під час виховної години з метою правового виховання дітей була проведена бесіда на тему: «Як не стати жертвою правопорушення?», на якій були присутні інспектори Ювенальної превенції Хиленко Євген Васильович та Аліфіров Юрій Олександрович.

 

Акція "Запали свічку"

У нашій школі пройшли заходи до Дня пам’яті жертв Голодомору

З метою вшанування пам’яті жертв голоду 1932-1933 років  до Дня пам’яті жертв Голодомору було проведено інформаційно-просвітницькі заходи. У шкільній бібліотеці організовано виставку фотоматеріалів та публіцистичної літератури «І пам’яті свіча не згасне…», проведені класні години, позакласні заходи, година пам’яті і скорботи «Голод 33-го – біль душі і пам’ять серця».  Учні 6- А  і 6-Б класів відвідали краєзнавчий музей, де співробітники музею розповіли про тяжкі часи цього періоду на нашій рідній землі.

Під час акції “Запали свічку” школярі вшанували пам’ять померлих під час Голодомору хвилиною мовчання.

 

 

20 листопада, напередодні відзначення Дня Гідності та Свободи, ми вшановуємо громадянський  подвиг, патріотизм і мужність учасників Помаранчевої революції та Революції Гідності. За цієї нагоди в нашій школі  були проведені  тематичні заходи патріотичного і виховного змісту.

День Гідності та Свободи  розпочався з святкової лінійки. . Класні керівники провели виховні години «Україна гідна свободи». У бібліотеці організовано тематичну виставку художньої літератури, в ході якої згадувалося історичне минуле України, географічні дані. Під час музичного флешмобу святково одягнені учні 5-7 класів співали патріотичні пісні, читали вірші про Україну та подій на Майдані, хвилиною мовчання вшановано пам’ять Героїв Небесної Сотні.

 Участь у учнівській конференції МАН України

Учні нашої школи приняли участь в обласній учнівській науково-практичній конференції Харківського територіального відділення Малої академії наук України в 2018/2019 навчальному році», з метою виявлення й підтримки інтелектуально та творчо обдарованої молоді, залучення її до науково-дослідницької та експериментальної роботи, створення умов для самореалізації творчої особистості в сучасному суспільстві.

Нашу школу представляли Резнік Дар*я ( 6-Б клас) - керівник Клочкова А.О. - Секція інфрмаційні технології

та Білоус Анастасія ( 7-А клас) - керівник Дєньгін М.В. - Секція геогрвфічне краєзнавство.

 

 

Кібербулінг. Булінг в рамках проекту" Я маю право"

16 листопада в нашій  школі головний спеціаліст Ізюмського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління поліції Харківської області Рождественська Аліна Сергіївна провела профілактичну бесіду для учнів 10-А класу на тему " КІБЕРБУЛІНГ. БУЛІНГ В РАМКАХ ПРОЕКТУ " Я МАЮ ПРАВО".

«Рідна мова – сила України» до Дня української писемності та мови

9 листопада в нашій школі відбувся загальношкільний захід до Дня української писемності та мови.

Учні інсценували уривки творів українських  письменників.

 

Шкільний конкурс битва хорів

12 жовтня  відбувся чудовий захід - Шкільний конкурс хорової патріотичної пісні " Сила нескорених".

Яскраві виступи учнів 5-11 класів були відзначені подяками а переможці отримали грамоти.

1 жовтня 2018 року відбувся  міський етап фестивалю ораторського мистецтва приміщенні Ізюмського центру дитячої та юнацької творчості Ізюмської міської ради Харківської області за темою: « Я знаю: мова мамина свята, в ній вічний, незнищенний дух народу» . Нашу школу гідно представив учень 10-А класу Забашта Тимур та зайняв почесне ІІІ місце.

 

 

Проведення Дня Миру в нашій школі

З нагоди Міжнародного Дня Миру - в нашій школі відбувся флешмоб. Діти виконали пісню про мир, тримаючи у руках паперових голубів та сердечка.

В шкільній бібліотеці було організовано книжкову виставку присвячену цій події. Бібліотекар провела інформаційну перерву -на якій ознайомила учнів що Генеральна Асамблея проголосила Міжнародний день Миру як день загального припинення вогню і відмови від насильства. З тих пір він і відзначається в Організації Об’єднаних Націй і покликаний змусити людей не тільки задуматися про мир, але і зробити щось заради нього.   

Підсумки проведення Олімпійського тижня.

Всім відомо, що найціннішим скарбом для людини є здоров’я. А кращим другом здоров’я був і залишається спорт. Доброю традицією у нашій школі стало проводити напередодні дня фізичної культури та спорту Олімпійський тиждень. Важливість та популярність спорту цілком виправдана. Адже спорт, це не тільки самоорганізація і дисципліна, здоров’я і молодість, елемент культури і стиль життя - це саме життя, рух вперед! Спорт є одним із головних чинників, який впливає на фізичний розвиток та здоров'я дитини. Тому ми намагаємось дотримуватись цих принципів.

Протягом Олімпійського тижня у школі були проведені години спілкування «Олімпійське сузір’я України»,  організована виставка дитячих малюнків та стіннівок. Були проведені відкриті уроки в 4  Б класі та  6 А класі.

 

Учні та гості Ізюмської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6, 14 вересня здійснили подорож Німеччиною. Відвідали всі 16 федеративних земель, дізнатися про традиції та культуру країни, скуштували національні страви.

 

Новий рік у нашій школі

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Закінчується 2017 рік, а разом з ним і перший семестр навчального року. З 30 грудня учні  підуть відпочивати на довгоочікуванні зимові канікули. Але в нашій  школі перший семестр  закінчується чудовим дійством - новорічними ранками та розважальними заходами.. Всі учні чекають цього дня весь перший семестр. Для 1- 4 класів пройшли новорічні ранки з казковими героями та різними конкурсами. А для учнів 5-7 класів відбувся чарівний конкурс - змагання " Танці з зірками". У якості зірок були класні керівники виступаючих. Всі отримали безліч задоволеня та гпрний настрій.

 

 

 
  •  
  •  
  •  
  •  

Чудового сонячного дня в нашій школі пройшов традиційний осінній ярмарок. Все оформлення свята було в японському стилі. Учні та батьки приготували смачні страви та чудові поробки. Всюди на гамірливому ярмарку було видно дітлахів в японських та українських народних костюмах, що символізує дружні стосунки наших двох країн.