Виховна робота

"Всі ми різні, всі ми рівні, всі ми разом!"

 

"День знань  по-українські!"

Учні закладу взяли участь у танцювальному профлеш-конкурсі
у місті Куп'янську та посіли ІІІ місце

Свято останнього дзвоника

 

Заходи з нагоди незалежності Карпатської України.doc

Заходи  Департація Кримських татар .doc

"Ніколи знову 1939 - 1945"

 

" Тиждень жорожнього руху"

 

«Життя – найвища цінність. Бережи його!»

Ізюмські рятувальники провели День цивільного захисту. 26 квітня у закладі відбувся День цивільного захисту. Одним із заходів було відпрацювання дій у разі виникнення надзвичайної ситуації. При виявлені ймовірної пожежі адміністрацією та вчителями школи було проведено евакуацію дітей. До проведення заходу було залучено відділення 28 – ДПРЧ ГУ ДСНС України у Харківській області. При прибутті пожежників було ліквідовано пожежу. Учням школи та учасникам заходу було продемонстровано можливості пожежної техніки та аварійно - рятувального обладнання з її складу. Також на заході були присутні люди, які охороняють наш спокій та безпеку, які завжди поспішають нам на допомогу. Представники поліції показали свої вміння по боротьбі зі злочинністю.

Місячник екологічного виховання

"Майбутнє планети залежить від нас"

Екологічне виховання молодого покоління сьогодні є надзвичайно актуальним.Тому завданням нашої школи є виховання в кожного учня свідомого ставлення до природи, почуття відповідальності за довкілля як загальнолюдську цінність.З метою поліпшення благоустрою та санітарного стану навколишнього середовища в ІЗОШ   І-ІІІ ступенів  №6 триває місячник озеленення та благоустрою.

   Були впорядковані, приведені до належного естетичного та санітарного стану: територія закладу , спортивні майданчики. Висаджено багаторічні кущі, квіти та дерева. В процесі озеленення території школи брали участь учні   1-11 класів та педагогічний колектив. Також учні 8 - Б  класу провели агітаційну роботу серед населення щодо поліпшення екологічного стану міста. 

Ми за чисте довкілля! А ви?

Під таким гасло учні закладу приєдналися до екологічного челленжу 
та розчистили частину русла річки  С. Дінець.

 

 

17 квітня відбувся міський конкурс "Учень року - 2019",
в якому взяв участь Тимур Забашта, учень 10 - А класу. 

11 квітня -Міжнародний день визволення в’язнів фашистських концтаборів

План заходів Ізюмської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 Ізюмської міської ради Харківської областіз нагоди Міжнародного дня визволення в’язнів фашистських концтаборів  ЗАВАНТАЖИТИ

 

 

«Вас пам’ятати будемо завжди
Із вами будемо боротись за країну

За ту країну, де нема брехні
За нашу й вашу мирну Україну…»

"Герої не вмирають" - перше, про що думає кожен, згадуючи Героїв Небесної Сотні.

20 лютого 2018 року в закладі учні та педагогічний колектив вшанували подвиг Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини та європейське майбутнє України.

День розпочала лінійка – реквієм, приурочена пам`яті Героїв Небесної Сотні «Герої не вмирають, тільки йдуть…». У всіх класах пройшов єдиний перший урок «А Сотня відлетіла в небеса…», спрямований на висвітлення патріотизму громадян, які в лютому 2014 року на Майдані в м. Києві постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини.

Також була організова тематична виставка літератури в шкільній бібліотеці «Борімося-поборимо», присвячена історії боротьби українців за свою незалежність. Літературне читання поезій, присвячених Героям Небесної Сотні відбулося за участю завідуючої міською бібліотекою філіалом №2 Єварницької Тетяни Фефорівни.

Для учнів 6 – Б та 7 – Б класів був проведений виховний захід «Запах війни», на який запросили бійців АТО. Діти давно мріяли про цю зустріч і серйозно готувалися до неї.

Воїни, які прибули з фронту, розповідали учням про важкі моменти під час боїв та про свої будні. В цілому, таке спілкування підлітків з бійцями АТО, сприяло ще більшому піднесенню патріотизму в серцях наших школярів.

 

"Війна чужа, неждана, непотрібна"

Напередодні 30-ї річниці з дня виведення військ з Афганістану відбулася зустріч учнів 9го класу з воїном-афганцем Ісіченком Романом Владиславовичем.

Воїн-інтернаціоналіст своєю розповіддю про страшні реалії війни переніс присутніх в атмосферу вірності військовому обов’язку та доблесті воїнів, що дали присягу Батьківщині. Поетичні рядки, що прозвучали на зустрічі, не залишили байдужим жодного учня, ще раз нагадавши, якою жорстокою була війна.

Після виступу відбулося живе спілкування, учні мали змогу отримати відповіді на свої запитання. Вдячні слухачі подарували воїнам квіти, солодкі подарунки та сфотографувалися з ними на пам’ять.

 /05022019/izosh-6_zakhodi_do_vidznachennja_20_ljutogo.doc

"Чарівні сторінки любові"

14 лютого відбувся виховний захід, присвячений Дню Святого Валентина. Учні 8 - 11 класів підготували постановки уривків відомих українських творів про кохання.

"Тих днів не змеркне слава"

В історії кожного міста є пам’ятні дати, які відзначаються з року в рік, бо вони не підвладні ні часу, ні забуттю. Таким знаменним днем для ізюмчан є 5 лютого. Це день звільнення міста Ізюм від фашистських окупантів. Саме цим подіям був присвячений міський конкурс літературно-музичних композицій «Тих днів не змеркне слава», який відбувся 8 лютого  у гімназії №3. У заході взяли участь учні всіх шкіл міста.

Постановку за фільмом «Ати-бати йшли солдати» показали учні загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 6. Діти намагалися донести глядачам трагічну історію про подвиг 18 хлопців, які ціною власного життя зупинили колону німецьких танків.

Ярмарок професій 

6 лютого учні 10 - 11 класів взяли участь у заході "Професія твоєї мрії". В програмі було інформування молоді про світ професій, проведення майстер-класу представниками навчальних закладів, поради щодо вибору майбутньої професії, спілкування з представниками навчальних закладів.

Ми пам’ятаємо…

5 лютото – День визволення м. Ізюма від фашистських загарбників. Учні закладу вшанували пам’ять загиблих, які ціною свого життя звільнили наше місто. Ті сурові дні залишилися за перевалами десятиріч, за новими подіями, але пам'ять про подвиг народів ніколи не померкне у серцях поколінь.

Я – за безпечний Інтернет.

5 лютого – День безпечного інтернету. Як ми провели цей день? В мережі з’являється безліч небезпечної інформації, тому в цей день вчителі інформатики привернули увагу дітей до позитивного і відповідального використання інтернет-ресурсів.

Виховна година була спрямована на засвоєння правил безпечної поведінки в інтернеті. Учні дізналися про небезпеку, яка їх може чекати у Всесвітній павутині, та як уникнути зустрічі з нею. Переглянули відеоролик про розповсюдження приватної інформації в соціальних мережах, та про наслідки таких дій. Дійшли висновку, що загальнодоступною може бути тільки публічна інформація. Деякі учні поділилися з однолітками випадками з особистого негативного досвіду щодо поширення номеру свого телефона у мережі та застерегли друзів від такої помилки користування інтернетом. Практично навчилися відповідати на листи віртуальним знайомим, не розповсюджуючи свою приватну інформацію: фото, адресу, номер телефона, тощо. Для кращого сприйняття учнями інформації про небезпеку, яка їх може очікувати у віртуальному світі, була проведена хвилинка релаксації «Розсміши коміка».

Наприкінці заходу учні самостійно сформулювали «Правила роботи в інтернеті».

День пам’яті Героїв Крут.

29 січня у закладі відбулася тематична година до Дня пам’яті героїв Крут: «Вони загинули за Україну». Під час заходу йшлося про подвиг студентів під Крутами. Прокопенко Наталія Миколаївна - бібліотекар навчального закладу розповіла учням про історичні події, що відбувались у 1918 році, пов’язані з боротьбою українського народу за свою незалежність. Учні ознайомилися з історичними документами, що стосуються подій під Крутами.

День Соборності України

22 січня першим уроком у 1 -11 класах був єдиний урок на тему «Вона - наш витвір, наша мрія, соборна, вільна Україна», метою якого було поглибити знання учнів про історію виникнення свята Соборності України, ознайомити з цікавими фактами про Україну, виховати патріотичні почуття та повагу до державної атрибутики.

Конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей»

До Дня охорони праці в Україні розпочався Всеукраїнський конкурс дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей».
Перший етап конкурсу відбувся і у нашій школі. Переможцями стали:

Гребенюк Азалія Сергіївна, учениця 1 - А класу

Максименко Аліна Артемівна, учениця 3 -Б класу

Резнік Дар’я Русланівна , учениця 6 - Б класу

Клименко Єлизавета Миколаївна, учениця 8 - Б класу

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Роботи дівчат направлені до наступного етапу конкурсу. Молодці!!! Так тримати!!!

 

 

 

 

«Євроінтеграція: сила можливостей»

14 січня  в стінах нашої школи була проведена 
виставка учнівських робіт: конкурс творчих робіт (есе) -  « Євроінтеграція: сила можливостей »

Переможницею стала Глущенко Поліна учениця 10 - А класу.

Ії робота «Упевнений крок до Європи» була направлена на міський етап конкурсу.

«Свято в гості завітало»

У ІЗОШ І-ІІІ ступенів №6 довгоочікувані новорічні свята, які повністю належать красуні ялинці, що виблискувала яскравими барвами у спортивній залі, пролетіли як ураган. Учні 1-4 класів із нетерпінням чекали на появу Дівчини-Зими, щоб разом подолати витівки старої Баби Яги. У старших класах новорічне свято пройшло дещо інакше. Учні 5-7 класів підготували новорічне шоу, у якому привітали усіх присутніх з новорічними святами. Новорічний флешмоб пройшов серед учнів 8-11 класів.

Під час виступів усіх класів глядачі отримували насолоду від побаченого. Адже саме у дні свята всі починають вірити в дива, та найголовніше - дарувати радість різними подарунками та побажаннями один одному. Отож, миру вам, гарної компанії, бадьорого настрою на весь рік!

"Героїв стежина - від батька до сина"

6 грудня відзначається День Збройних Сил України – це всенародне свято захисників рідної землі, які стоять на варті державного суверенітету, недоторканності і цілісності України. Тому і наша школа не оминула цю дату.  
     
Учні 1 – 4 класів створили виставку малюнків «Малюнок на фронт», учні старших класів поклали квіти до пам’ятника Невідомому солдату, також у закладі відбулися традиційні військово-спортивні змагання серед учнів 10-11 класів.
         Ми, нове покоління, повинні віддати шану героям, завдяки яким майорить сьогодні синьо – жовтий прапор свободи в нашій державі Україні. Українські юнаки повинні бути свідомим, що проходячи службу в армії, вони стають захисниками своїх матерів, сестер, коханих дівчат, рідного села чи міста, де проходило дитинство чи юність.

 

 

Зустріч з інспекторами Ювенальної превенції

Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція    «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою.  Надзвичайно важливою роботою в цьому контексті є ювенальна превенція – запобігання вчиненню правопорушень дітьми та проявам небезпеки відносно них.

Дієвим інструментом попередження правопорушень у підлітковому середовищі є проведення профілактичних бесід з дітьми в закладах освіти. Так, в 7-х  класах  нашої школи  під час виховної години з метою правового виховання дітей була проведена бесіда на тему: «Як не стати жертвою правопорушення?», на якій були присутні інспектори Ювенальної превенції Хиленко Євген Васильович та Аліфіров Юрій Олександрович.

 

Акція "Запали свічку"

У нашій школі пройшли заходи до Дня пам’яті жертв Голодомору

З метою вшанування пам’яті жертв голоду 1932-1933 років  до Дня пам’яті жертв Голодомору було проведено інформаційно-просвітницькі заходи. У шкільній бібліотеці організовано виставку фотоматеріалів та публіцистичної літератури «І пам’яті свіча не згасне…», проведені класні години, позакласні заходи, година пам’яті і скорботи «Голод 33-го – біль душі і пам’ять серця».  Учні 6- А  і 6-Б класів відвідали краєзнавчий музей, де співробітники музею розповіли про тяжкі часи цього періоду на нашій рідній землі.

Під час акції “Запали свічку” школярі вшанували пам’ять померлих під час Голодомору хвилиною мовчання.

 

 

20 листопада, напередодні відзначення Дня Гідності та Свободи, ми вшановуємо громадянський  подвиг, патріотизм і мужність учасників Помаранчевої революції та Революції Гідності. За цієї нагоди в нашій школі  були проведені  тематичні заходи патріотичного і виховного змісту.

День Гідності та Свободи  розпочався з святкової лінійки. . Класні керівники провели виховні години «Україна гідна свободи». У бібліотеці організовано тематичну виставку художньої літератури, в ході якої згадувалося історичне минуле України, географічні дані. Під час музичного флешмобу святково одягнені учні 5-7 класів співали патріотичні пісні, читали вірші про Україну та подій на Майдані, хвилиною мовчання вшановано пам’ять Героїв Небесної Сотні.

 Участь у учнівській конференції МАН України

Учні нашої школи приняли участь в обласній учнівській науково-практичній конференції Харківського територіального відділення Малої академії наук України в 2018/2019 навчальному році», з метою виявлення й підтримки інтелектуально та творчо обдарованої молоді, залучення її до науково-дослідницької та експериментальної роботи, створення умов для самореалізації творчої особистості в сучасному суспільстві.

Нашу школу представляли Резнік Дар*я ( 6-Б клас) - керівник Клочкова А.О. - Секція інфрмаційні технології

та Білоус Анастасія ( 7-А клас) - керівник Дєньгін М.В. - Секція геогрвфічне краєзнавство.