20 лютого 2014 року… Ця дата назавжди стала  для нас пам’ятною, адже саме тоді відбулись найтрагічніші події Революції Гідності, які потрясли не тільки Україну, а й увесь світ. Саме тоді вся Україна і весь світ стали свідками нестримної, відчайдушної боротьби простих українців, відданих патріотів за утвердження української нації, за гідне майбутнє для наступних поколінь, за європейський вектор розвитку держави.

 

Лютий 2014 року… Важко підібрати слова, щоб описати весь біль та жах тих трагічних подій.

Небесна сотня… Герої Небесної Сотні стали для кожного з нас прикладом  мужності, патріотизму та свободи духу. Завдяки їх відважності історія України назавжди змінилася . Віддавши своє життя, вони дали нам шанс збудувати нову демократичну європейську правову державу.

ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ, ВОНИ ЖИВІ ДОТИ, ДОКИ МИ ЇХ ПАМЯТАЄМО. СВІТЛА ПАМЯТЬ НЕБЕСНІЙ СОТНІ. СЛАВА ГЕРОЯМ НЕБЕСНОЇ СОТНІ!!

Пам’ять... Вона нетлінна і вічна. Вона дивиться на нас із старих фронтових фотографій, із тих речей, які зберігають колишні фронтовики, і не дає померкнути жодній героїчній сторінці історії перемоги над нацизмом.

5 лютого – священний день в історії нашого міста. Ця дата – символ гордості за тих, хто відстояв в роки Другої світової війни свободу та світле майбутнє нашого народу.

До цієї пам’ятної дати у ІЗОШ І – ІІІ ступенів №6 відбулася низка заходів. У шкільній бібліотеці пройшов урок пам’яті  та тематична виставка. Класні керівники провели виховні години на тему « Ми пам’ятаємо ваш подвиг, герої!».

До 78 річниці визволення міста Ізюма у Другій світовій війні творчі групи учнів 7 - 11 класу підготували відеопривітання Ізюмської громади з цим пам’ятним днем. Учні ознайомилися з подіями, які відбувалися у місті у 1941 – 1943 роках на Ізюмщині. Делегація учнів 10 – А класу взяла участь у покладанні квітів до могили Невідомого солдата.

Педагогічний колектив та учні ІЗОШ №6 напередодні Дня визволення міста Ізюма в Другій світовій війні привітали ізюмчан, які на власні очі бачили війну, пережили роки окупації міста, самовіддано працювали у тилу, піднімали з руїн і відроджували рідний край.

Сьогодні ми складаємо глибоку пошану всім, хто відстоював перемогу в жорстоких боях зупинив агресора ціною власного життя.

Відбувся обласний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких
робіт учнів-членів Малої академії наук, в якому взяв участь учень 10 - А класу

Дудник Данило. Наукове відділення: технічні науки, секція: технологічні процеси
та перспективні технології.

 

 

Новий рік! Ці два слова у кожного асоціюються зі святковим настроєм,

подарунками, іграми, розвагами.

Саме так проходили свята у нашій школі.

Дякуємо вчителям за теплі слова вітання, сміх, радощі, веселі пісні і танці, можливість поринути в світ казки і дива.

План проведення заходів до роковин  Голодомору 1932-1933 років в УкраїніЗАВАНТАЖИТИ.doc

21 листопада - День Гідності та Свободи.

Шкільна родина разом зі всією Україною відзначає День Гідності та Свободи. У фойє розташована композиція, яка вшановує пам’ять героїв, що виборювали свободу нашого народу. Вся шкільна громада взяла участь у єдиному уроці «Україна – країна нескорених», на якому дізналися  про часи доленосних подій в Україні, коли українці постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

 Тож давайте дивитись у майбутнє з оптимізмом та виборювати для себе та наступних поколінь те життя, якого варта наша Батьківщина. Бажаємо усім нам миру, благополуччя, любові та достатку!

План проведення Тижня безпеки дорожнього руху(з 09.11.2020-15.11.2020)

Ізюмської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 Ізюмської міської ради Харківської області ЗАВАНТАЖИТИ.doc  

 

9 листопада – День писемності. Це свято відзначає  уся наша держава.  Віддаємо шану мові і ми.  Особлива атмосфера панувала сьогодні у закладі. Школа сяяла не тільки дитячими усмішками, а й вишиванками, яскравими висловами про мову.

У шкільній бібліотеці відбувся огляд тематичної виставки художньої, наукової та публіцистичної літератури про українську словесність: „Слова… У вас мудрість вічна і любов жива”. Для учнів початкової школи пройшло книжкове дефіле «Мандрівка в чарівний світ українських казок», а також діти виготували рекламний проєкт „Вивчай! Знай! Рідну мову люби, поважай!”.

У Інтелектуальній грі мовознавчий двобій «За Україну, за її мову!» змагалися учні 5-7 класів.  Мовні баталії «Пан Суржик наступає» відбулися між учнями 8 - 9 класів. Рекламний проєкт „Обирай українську” створили на виховній годині  учні 10-11 класів.

    Відзначення Дня української мови та писемності дало змогу учням доторкнутися до джерел духовної культури рідного народу, поглибити знання про витоки писемності та розвиток української мови, її правопис; усвідомити необхідність пропагування української мови в суспільстві, підвищення власної мовної культури як обов’язку кожного українця.

Військово-історична екскурсія "Історія рідного краю"https://www.youtube.com/watch?v=hx-nSYi0w_8&ab_channel=%D0%86%D0%B7%D1%8E%D0%BC%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B0%D0%97%D0%9E%D0%A8%D0%86-%D0%86%D0%86%D0%86%D1%81%D1%82%D1%83%D0%BF%D0%B5%D0%BD%D1%96%D0%B2No6

"Ми роду козацького діти"

День захисника України — свято, що відзначається в Україні 14 жовтня у день Святої Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем Українського козацтва. Напередодні свята в ІЗОШ №6 відбулася низка заходів.

Для учнів 3 -4 класів була проведена розважальна гра «Козацькому роду нема переводу». Маленькі козачата від кожного класу представили назву та девіз свого куреня. Змагання пройшли весело та цікаво. Команди продемонстрували силу, спритність, витривалість. Також учні початкової школи для бійців ООС власноруч виготували листівки-привітання З Днем Захисника України, щоб передати на Схід і зігріти солдатські серця, нагадати їм, що ми про них пам’ятаємо і чекаємо живими. Учні 5 – 7 класів взяли участь у пісенному конкурсі «Співаємо разом» на якому заспівали патріотичні пісні. Була організована виставка-фотосушка "Тепло долонь і серця - Захисникам України". Волонтерський загін «Небайдужі серця» записали відеоролик «Борись за Україну» для бійців ООС.

Наш спокій, мирне небо над головою, затишок вдома щодня оберігають тисячі людей. Це мужні військові, які бережуть Батьківщину. З Днем захисника України!

«Нам потрібне мирне небо!»

21 вересня до Міжнародного Дня Миру на шкільному подвір'ї було проведено флешмоб «Дзвін миру». Учні школи створили живу фігуру. Посмішки на обличчях, радість в серцях дітей, вчителів вселили надію на впевненість в тому, що  в Україні та в усьому світі не буде місця війнам. Адже найбільше у світі щастя – це мир.

 

 
Спорт - здоров'я, спорт - це сила, що дають всім дітям крила! Саме під таким девізом відбувся загальношкільний квест до  Дня фізичної культури і спорту. Учні вирушили до місця проведення свята. В зв’язку з епідеміологічною ситуацією вчителі фізичної культуру, з допомогою google maps,  розробили класам окремі маршрути.
Весело, із азартом і завзяттям проходили естафети: «Переправа», «Анаконда», «Вершник» . Також юні спортсмени пройшли туристичну смугу перешкод.   Діти  із задоволенням взяли участь в улюблених спортивних іграх на свіжому повітрі.
Скільки радощів, гарного настрою, здоров'я, бадьорості отримали учні! Переможці та учасники змагань отримали грамоти.
 
Шкільне свято  інтелекту, гордості й таланту «Чарівний Зорепад», що відбулося 3 вересня 2020 року, стало підсумком роботи учнівського та педагогічного колективів ІЗОШ І – ІІІ ступенів №6 за весь минулий  навчальний рік. На святі 
відзначили учнів, які мають навчальні досягнення, та учнів, котрі дарують свій талант, свою творчість, своє мистецтво вдячним глядачам.
Ви знову і знову доводите, що ви - найкращі! Кращі педагоги та кращі учні!
 
Зараз, коли люди в усьому світі говорять про запобіжні заходи, щоб захистити себе, свої родини та громади від коронавірусу (COVID-19), важливо, щоб діти могли продовжувати навчатися та знали, як уникнути ризику зараження. Тому у закладі відбулася зустріч учнів початкової школи з представником ЮП Аліфіровим Ю.О. Була проведена інформаційнійно-роз’яснювальна бесіда «Коронавірус щоб прогнати, правила мусиш, друже, знати!» Діти дізналися про нові правила поведінки під час навчання в умовах карантину, а також ознайомилися з правилами респіраторної гігієни.

День Знань, свято яке нарешті зібрало всю нашу чудову шкільну родину. На шкільному подвір’ї відбулося справжнє сімейне свято - яскраве, насичене емоційністю та хвилюючою атмосферою. Ми кажемо НІ, традиційній лінійці. Ми відходимо від стандартів і впевнено йдемо в Нову Українську Школу. Для наймолодших школярів, учнів перших класів, відбувся батьківсько-учнівський квест  «Магія пригод» . Учні 2-10 класів взяли участь у арт-пікніку. Для них пройшли майстер-класи з нетрадиційних технік малювання та прикладного мистецтва. Ми прагнемо розкрити талант кожного учня!

28 червня вся Україна святкує День Конституції. Це свято вважається одним із наймолодших, адже воно з’явилось лише після ухвалення Основного Закону України.

Прийняття Конституції — це одна зі сходинок становлення України незалежною та демократичною державою. Адже вона визнає найціннішим – життя людини, її здоров’я, честь і гідність, надає кожному громадянину можливості для самоорганізації, свободу слова та віросповідання. І обов’язок кожного українця поважати Конституцію та дотримуватись її законів.

З головним святом країни вітаємо,

Мирного неба над головою бажаємо,

Нехай у кожному домі панує щастя і любов,

Нехай Україна процвітає знову і знов!

Колектив вчителів та учнів Ізюмської ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 вітає Вас із державним святом – Днем Конституції України!

https://www.youtube.com/watch?time_continue=12&v=5naCuBRqrNM&feature=emb_logo

18 ТРАВНЯ  – ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ ЖЕРТВ ГЕНОЦИДУ КРИМСЬКОТАТАРСЬКОГО НАРОДУ

Саме 18 травня 1944 року розпочалася операція з депортації кримських татар. У цей день вшановують пам'ять жертв цього злочину (під час головної хвилі депортації 18-20 травня було виселено 180 014 осіб), а також відзначають його як День боротьби за права кримськотатарського народу.

План заходів щодо вшанування пам’яті жертв геноциду Кримськотатарського народу 18.05.2020

Ізюмської загальноосвітньої школи І- ІІІ ступенів №6 Ізюмської міської ради Харківської області

ЗАВАНТАЖИТИ.doc

 І живуть у пам’яті народу
Його вірні дочки і сини,
Ті, що не вернулися з походів
Грізної, великої війни.

  Все далі відходять грізні і важкі роки ІІ світової війни, але не згасає пам’ять про тих, хто не шкодував свого життя. Кожен із нас поділяє думку, втілену в словах: „Ніхто не забутий, ніщо не забуто”.

            З нагоди 75-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні учні Ізюмської  загальноосвітньої школі І-ІІІ ст. №6 взяли участь у онлайн-конкурсі малюнків «Перемога залишається навіки». Лідери учнівського самоврядування відвідали вдома учасників бойових дій часів ІІ світової війни свого мікрорайону, вручили їм вітальні листівки та квіти. Діти вшанували Пам’ять загиблих героїв, які віддали своє життя за Батьківщину та поклали квіти до пам’ятника Невідомого солдата. Також був створений відеопроект «Наші родини пам’ятають», присвячений рідним, які брали участь у ІІ світовій війні. https://www.youtube.com/watch?v=JF42MUFvVxU&t=1s
Учні початкової школи зняли відеоролик «Ми пам’ятаємо». https://www.youtube.com/watch?v=RWSuCENN8ZM

Ми всі повинні пам’ятати про страшне лихоліття Другої світової війни, не можна забувати великий подвиг і велику трагедію нашого народу – його битву, його перемогу над нацизмом.

«Моя матуся найкраща у світі»

День Матері в Україні відзначається у другу неділю травня. Неможливо посперечатися з тим, що це свято — свято вічності. З покоління в покоління для кожного мама — найголовніша людина в житті. Скільки б гарних, добрих слів ми не говорили нашим мамам, скільки б приводів для цього не придумали, зайвими вони не будуть ніколи.

Тому до Дня Матері учні Ізюмської ЗОШ І – ІІІ ст. №6 приготували оригінальні та зворушливі авторські відео привітання.  Діти з великим задоволенням читали вірші про маму та кожен розповів про свою саму найкращу матусю. Мама - це найдорожче і світле, що є на світі. Вона завжди радіє успіхам своїх дітей, підтримує їх у важку хвилину, щиро переживає за кожен пройдений крок. Немає людини ближче і рідніше!

Найкращі відео привітання ви можете переглятути на нашому YouTube-каналі https://www.youtube.com/channel/UCewKaHB3B9-yJjvJhzOgpQQ

Декілька способів зануритися у мистецтво

А коли ще, як не зараз?
Якщо ми не можемо вирушити туди реально, їдьмо віртуально

Віртуальні музеї України https://zosh24mariupol.wixsite.com/school/virtualni-podorozhi

Віртуальні музеї світу http://lib.if.ua/publish2009/1249300238.html

ЧОМУСИК 2020

12 березня у закладі відбувся шкільний конкурсу «Чомусик 2020». У ньому взяли участь талановиті, інтелектуальні та творчі учні початкової школи.

Діти до нього ретельно готуються, адже це можливість гучно заявити про себе, про свої знання та творчі здібності.
Цьогорічні учасники змагалися за звання кращого у трьох конкурсних турах. Перший – «Давайте познайомимося» – візитна картка учня. Протягом трьох хвилин вони розповідали про себе, своє ставлення до світу, найважливіші події у житті та свої мрії. Яскраві та змістовні мультимедійні презентації учнів доповнювалися вокальними виступами та колективною сценічною грою.
У конкурсі «Урок» у номінаціях «Математика», «Українська мова», «Довкілля», «Природа», «Професії», «Сюрприз», «Спорт» та «Українська література » та «Мій Ізюм» треба було дати правильні відповіді на запитання.

Третій етап конкурсу «Словограй - влучне слово з букв складай» учасникам було потрібно за 1 хвилину відгадати максимальну кількість слів та скласти їх з літер. Учні, педагоги та батьки, які прийшли вболівати за своїх вихованців, оплесками вітали кожен вдалий виступ обдарованих учнів.
Перед журі, до складу якого увійшли директор школи Тетяна Сергіївна Яремко, заступник директора з виховної роботи Тетяна Олександрівна Глущенко та вчитель початкових класів Марина Олександрівна Якімова постала складна задача. Обрати найкращого було досить важко, адже кожен із претендентів показав не лише свої інтелектуальні та творчі здібності, але й особисті якості та був гідний перемоги. І ось нарешті найурочиста мить нагородження. За результатами трьох етапів конкурсу звання «Чомусик-2020» здобула учениця 3 – Б класу Криворучко Поліна. Під час урочистого нагородження всі учасники отримали нагороди.

Такий захід – це завжди свято як для вчителів, так і для учнів та їхніх батьків, які з задоволенням приходять підтримати своїх дітей.

 

Нам не забути днів війни…
У нашій пам`яті вони. І ті герої незабутні, що з нами йдуть в віки майбутні.
5 лютого - День визволення нашого рідного міста від фашистських загарбників. З цієї нагоди у школі пройшли виховні години, учні привітали зі святом вереранів ІІ Світової війни, а також відвідали міський краєзнавчий музей. Все менше залишається справжніх свідків тих давніх подій, які назавжди змінили світ, і торкнулися практично всіх українців, але ми не маємо права забути про цю сторінку нашої історії та берегти добру пам’ять про визволителів.
 
День 22 січня 1919 року увійшов до національного календаря як велике державне свято – День Соборності України. З цієї нагоди у закладі відбулися заходи. Учні початкової школи взяли участь у арт-акції "Одна єдина соборна Україна" та зробили власноруч карту нашої Батьківщини. Також діти створили нерозривний ланцюг єдності, щоб відчути дух свободи і гордості за свою державу!

Новий рік! Ці два слова у кожного асоціюються зі святковим настроєм, подарунками, іграми, розвагами.
Саме так проходили свята у нашій школі.
На Новорічний ранок до учнів початкової школи завітали казкові герої. Вони веселили та розважали дітей.
Висловлюємо щиру подяку всім артистам та учням, які брали активну участь у новорічних розвагах!

Учні 5 -6 класів танцювали біля ялинки та з великим запалом брали участь у веселих рухливих конкурсах. На святі панувала справжня новорічна атмосфера!

Кожен з нас мріє здійснити подорож у часі. Так ось у нашій школі перед самим Новим роком ця мрія здійснилася. Діти,батьки, вчителі побували в різних проміжках часу на Новорічному святі, яке відбулося 24 грудня. Діти подарували чудове свято і прекрасний передноворічний настрій.

"Героїв стежина - від батька до сина"

6 грудня відзначається День Збройних Сил України – це всенародне свято захисників рідної землі, які стоять на варті державного суверенітету, недоторканності і цілісності України. Тому і наша школа не оминула цю дату.
У закладі відбулися традиційні військово-спортивні змагання серед учнів 10-11 класів.
Ми, нове покоління, повинні віддати шану героям, завдяки яким майорить сьогодні синьо – жовтий прапор свободи в нашій державі Україні. Українські юнаки повинні усвідомити, що саме вони є захисниками своїх матерів, сестер, коханих дівчат, рідного села чи міста, де живуть!

21 листопада у закладі було проведено загальношкільну лінійку, та виховні години присвячені історичним подіям в Україні під час Революції Гідності«Ми не зганьбили славу наших предків, нових Героїв дали небесам», мета заходів -вшанувати патріотизм і мужність  громадян країни, прищепити любов до Батьківщини, зберегти та донести до учнів об’єктивну інформацію про доленосні події в Україні початку ХХІ століття, розвивати бажання стати гідними громадянами України.

Заходи Ізюмської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 Ізюмської міської ради Харківської області щодо відзначення
75-ті роковин депортації українців з Лемківщини, Надсяння, Холмщини, Південного Підляшшя,Любачівщини,
Західної Бойківщини у 1944-1951 роках ЗАВАНТАЖИТИ.doc

7 листопада у школі відбувся конкурс інсценування українського твору «У ріднім слові цілий світ» серед учнів 5-7 класів. Юнаки й дівчата проявили свої акторські таланти, художню й виконавську майстерність і креативність. Також діти продемонстрували різнобарв’я сценічних образів і виготовили яскраві декорації. Завдяки наполегливій праці, учні 5-Б, 6-Б та 7-Б класів здобули перемогу й отримали нагороди.
У суботу,  26 жовтня в рамках волонтерського руху учні і вчителі з Мерефи,  Чугуєва,  Балаклії та Ізюмської ЗОШ √6 відвідали місто Авдіївку ( то є Донецька область,  Україна,  менш ніж за 10 км від Донецька.  Українського Донецька!).  Нашими учнями були виготовленні обереги,  малюнки, написані листи які були врученні військовослужбовцям 92 окремої механізованої бригади імені кошового отамана Івана Сірка, що зараз боронять Авдіївку.  Не залишились без подарунків і місцеві учні,  які радо нас зустріли. 
  Різні відчуття були у нас під час цієї поїздки.  Але точно не радісні, веселі і позитивні.  Сум, розпач,  гнів,  біль,  образа,  і ще багато всього в тому дусі.  Руїна... Нас зустріла руїна, яку приніс на нашу землю "вєлікій руській мір". Скрізь паркани в решето,  деякі будинки у новому шифері,  а деякі так і не відновились... Якась напруга, тривога літає у повітрі.  Місцеві знають що таке  "прильоти ". І з жахом чекають на нові... 
За 7 км донецький аеропорт, за 9 км Піски, за 6 км Спартак,  за 3 км ясинуватська розв'язка,  за 1 км авдіївська промка. Ми ці словосполучення майже кожного дня чули по тєлєку .  Там гинуть наші хлопці. Там починається наш мирний,  звичайний , такий як ми звикли ранок! Нам починається наш сніданок і наша вранішня запашна кава,  наші проблєми,  радощі і покатушки на велосипедах...   І ось ми тут.  Поряд.  Рукою подати...  Ровером взагалі... Страшно!  Тут смерть бенкетує... Моторошно... 
Схиляємо голову перед тими,  хто оберігає наш спокій, нашу Україну,  наш Ізюм.  Слава Захисникам України!  Слава Нашим Героям!  Вічна пам'ять полеглим за наш спокій,  наші проблеми,  наші гулянки,  наші свята,  наші забави,  наші помилки,  наші перемоги,  наші успіхи,  наше життя і наше майбутнє! Слава Україні!  Все буде Україна!
 
"Зупинемо сміттєву повінь разом"
11 жовтня у закладі відбулися тематичні виховні години з нагоди Дня Захисника України. Також спільними зусиллями учнів та вчителів була створена "фотосушка" зі світлинами героїв АТО.
" Франція очима України"
У закладі відбувся традиційний європейський  ярмарок. Цього року учні подорожували до Франції.
 
Нам потрібен Мир!