Виховна робота
 

Новий рік у нашій школі

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Закінчується 2017 рік, а разом з ним і перший семестр навчального року. З 30 грудня учні  підуть відпочивати на довгоочікуванні зимові канікули. Але в нашій  школі перший семестр  закінчується чудовим дійством - новорічними ранками та розважальними заходами.. Всі учні чекають цього дня весь перший семестр. Для 1- 4 класів пройшли новорічні ранки з казковими героями та різними конкурсами. А для учнів 5-7 класів відбувся чарівний конкурс - змагання " Танці з зірками". У якості зірок були класні керівники виступаючих. Всі отримали безліч задоволеня та гпрний настрій.

 

 

 
  •  
  •  
  •  
  •  

Чудового сонячного дня в нашій школі пройшов традиційний осінній ярмарок. Все оформлення свята було в японському стилі. Учні та батьки приготували смачні страви та чудові поробки. Всюди на гамірливому ярмарку було видно дітлахів в японських та українських народних костюмах, що символізує дружні стосунки наших двох країн.

 

                                                 

 
День матері в нашій школі
У багатьох країнах світу відзначають День матері 13 травня. В Україні - цей день відзначається в другу неділю травня відповідно до Указу Президента України від 10 травня 1999 року № 489/99.
Історія свята така: у 1908 році молода американка Анна Джервіс з Філадельфії виступила з ініціативою вшановування матерів у пам’ять про свою матір, яка передчасно померла. Анна писала листи до державних установ, законодавчих органів, видатних осіб із пропозицією один день у році присвятити вшануванню матерів.

День матері - це одне з самих зворушливих свят, тому що кожен з нас з дитинства і до своїх останніх днів несе в своїй душі єдиний і неповторний образ - образ своєї мами, яка все зрозуміє, простить, завжди пожаліє і буде самовіддано любити незважаючи ні на що.

В нашій школі відбулася виставка листів та малюнків, присвячених до Дня матері.

 

Відзначення 72 – ї річниці перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні

 5 травня в нашій школі пройшли  заходи щодо відзначення 72 – ї річниці перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні, а саме

- виховні години у класах «День пам`яті та примирення та 72 річниця перемоги над нацизмом у Другій світовій війні»;

- конкурс малюнків на асфальті: «За мир у всьому світі – це значить за життя » ;

- покладання квітів до пам’ятників і пам’ятних місць подій ІІ Світової війни;

- тематичні екскурсії до міського краєзнавчого музею та шкільного музею ;

- тематична виставка видань творів, історичних документів, експозиція з архівних фото- і художніх матеріалів, що висвітлюють події часів ІІ Світової війни «Стежини опалені війною»

     

Вшанування Героїв Небесної Сотні.

Минуло 3 роки від подій, які назавжди змінили країну і кожного українця. Подій, які залишили в минулому мирне розмірене життя.

20 лютого в Україні вшановують героїв Небесної сотні. Такою є ціна нашої свободи. Кривава жертва мирних людей, принесена заради майбутніх поколінь.

Небесна сотня – це найсвятіший образ новітньої України. За нашу небесну охорону ми у вічному боргу перед їх найсвітлішою пам’яттю.

Сьогодні, коли Україна потопає в сльозах від горя, з болем у серці говоримо: «Ми не тільки не хочемо війни, а просимо Бога зробити так, щоб вона нарешті закінчилася. Ми щиро віримо в це!»

З метою вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні у школі було проведено лінійку-реквієм «У нашій пам’яті вони назавжди залишились», на якій переглянули відеоролики про події на Майдані, запалили свічки пам’яті та хвилиною мовчання згадали загиблих, було створено куточок пам’яті «Герої не вмирають…».

 

Цікаво і активно пройшли заходи до дня Святого Валентина з учнями нашої школи . Дітям розповіли про історію виникнення свята, як його святкують. А також проводилися різноманітні конкурси, в яких приймали участь всі бажаючі.

Зі старшокласниками  у вигляді конкурсів для пар, взявши участь в яких вони могли показати, яка пара найцікавіша. А також проводилися конкурси для болільників, які активно приймали участь, щоб допомогти своїй парі отримати найбільше балів. Свято пройшло цікаво і весело.

 

5 лютого  все  наше  місто відзначає 74-у  річницю визволення  Ізюма  від  нацистської окупації в роки Другої світової війни.  Учні нашої школи також залучилися до цієї памятної дати. В школі були проведені тематичні виховні години: ″Вічна пам'ять героям – визволителям Ізюма″, ″Героїчні сторінки визволення Ізюма″, тематичні виставки видань творів, історичних документів, що висвітлюють події часів ІІ Світової війни, за темами: ″Ми йшли до Перемоги″, ″Дорогами визволення Ізюмщини″, були  запрошені гості  та ветерани Дубинський Леонід Іванович, Кравченко Олексій Карпович, Щибря  Леонід Іванович та співробітник Ізюмського краєзнавчого музею Діна Олександрівна