Виховна робота
Нам не забути днів війни…
У нашій пам`яті вони. І ті герої незабутні, що з нами йдуть в віки майбутні.
5 лютого - День визволення нашого рідного міста від фашистських загарбників. З цієї нагоди у школі пройшли виховні години, учні привітали зі святом вереранів ІІ Світової війни, а також відвідали міський краєзнавчий музей. Все менше залишається справжніх свідків тих давніх подій, які назавжди змінили світ, і торкнулися практично всіх українців, але ми не маємо права забути про цю сторінку нашої історії та берегти добру пам’ять про визволителів.
 
День 22 січня 1919 року увійшов до національного календаря як велике державне свято – День Соборності України. З цієї нагоди у закладі відбулися заходи. Учні початкової школи взяли участь у арт-акції "Одна єдина соборна Україна" та зробили власноруч карту нашої Батьківщини. Також діти створили нерозривний ланцюг єдності, щоб відчути дух свободи і гордості за свою державу!

Новий рік! Ці два слова у кожного асоціюються зі святковим настроєм, подарунками, іграми, розвагами.
Саме так проходили свята у нашій школі.
На Новорічний ранок до учнів початкової школи завітали казкові герої. Вони веселили та розважали дітей.
Висловлюємо щиру подяку всім артистам та учням, які брали активну участь у новорічних розвагах!

Учні 5 -6 класів танцювали біля ялинки та з великим запалом брали участь у веселих рухливих конкурсах. На святі панувала справжня новорічна атмосфера!

Кожен з нас мріє здійснити подорож у часі. Так ось у нашій школі перед самим Новим роком ця мрія здійснилася. Діти,батьки, вчителі побували в різних проміжках часу на Новорічному святі, яке відбулося 24 грудня. Діти подарували чудове свято і прекрасний передноворічний настрій.

"Героїв стежина - від батька до сина"

6 грудня відзначається День Збройних Сил України – це всенародне свято захисників рідної землі, які стоять на варті державного суверенітету, недоторканності і цілісності України. Тому і наша школа не оминула цю дату.
У закладі відбулися традиційні військово-спортивні змагання серед учнів 10-11 класів.
Ми, нове покоління, повинні віддати шану героям, завдяки яким майорить сьогодні синьо – жовтий прапор свободи в нашій державі Україні. Українські юнаки повинні усвідомити, що саме вони є захисниками своїх матерів, сестер, коханих дівчат, рідного села чи міста, де живуть!

21 листопада у закладі було проведено загальношкільну лінійку, та виховні години присвячені історичним подіям в Україні під час Революції Гідності«Ми не зганьбили славу наших предків, нових Героїв дали небесам», мета заходів -вшанувати патріотизм і мужність  громадян країни, прищепити любов до Батьківщини, зберегти та донести до учнів об’єктивну інформацію про доленосні події в Україні початку ХХІ століття, розвивати бажання стати гідними громадянами України.

Заходи Ізюмської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 Ізюмської міської ради Харківської області щодо відзначення
75-ті роковин депортації українців з Лемківщини, Надсяння, Холмщини, Південного Підляшшя,Любачівщини,
Західної Бойківщини у 1944-1951 роках ЗАВАНТАЖИТИ.doc

7 листопада у школі відбувся конкурс інсценування українського твору «У ріднім слові цілий світ» серед учнів 5-7 класів. Юнаки й дівчата проявили свої акторські таланти, художню й виконавську майстерність і креативність. Також діти продемонстрували різнобарв’я сценічних образів і виготовили яскраві декорації. Завдяки наполегливій праці, учні 5-Б, 6-Б та 7-Б класів здобули перемогу й отримали нагороди.
У суботу,  26 жовтня в рамках волонтерського руху учні і вчителі з Мерефи,  Чугуєва,  Балаклії та Ізюмської ЗОШ √6 відвідали місто Авдіївку ( то є Донецька область,  Україна,  менш ніж за 10 км від Донецька.  Українського Донецька!).  Нашими учнями були виготовленні обереги,  малюнки, написані листи які були врученні військовослужбовцям 92 окремої механізованої бригади імені кошового отамана Івана Сірка, що зараз боронять Авдіївку.  Не залишились без подарунків і місцеві учні,  які радо нас зустріли. 
  Різні відчуття були у нас під час цієї поїздки.  Але точно не радісні, веселі і позитивні.  Сум, розпач,  гнів,  біль,  образа,  і ще багато всього в тому дусі.  Руїна... Нас зустріла руїна, яку приніс на нашу землю "вєлікій руській мір". Скрізь паркани в решето,  деякі будинки у новому шифері,  а деякі так і не відновились... Якась напруга, тривога літає у повітрі.  Місцеві знають що таке  "прильоти ". І з жахом чекають на нові... 
За 7 км донецький аеропорт, за 9 км Піски, за 6 км Спартак,  за 3 км ясинуватська розв'язка,  за 1 км авдіївська промка. Ми ці словосполучення майже кожного дня чули по тєлєку .  Там гинуть наші хлопці. Там починається наш мирний,  звичайний , такий як ми звикли ранок! Нам починається наш сніданок і наша вранішня запашна кава,  наші проблєми,  радощі і покатушки на велосипедах...   І ось ми тут.  Поряд.  Рукою подати...  Ровером взагалі... Страшно!  Тут смерть бенкетує... Моторошно... 
Схиляємо голову перед тими,  хто оберігає наш спокій, нашу Україну,  наш Ізюм.  Слава Захисникам України!  Слава Нашим Героям!  Вічна пам'ять полеглим за наш спокій,  наші проблеми,  наші гулянки,  наші свята,  наші забави,  наші помилки,  наші перемоги,  наші успіхи,  наше життя і наше майбутнє! Слава Україні!  Все буде Україна!
 
"Зупинемо сміттєву повінь разом"
11 жовтня у закладі відбулися тематичні виховні години з нагоди Дня Захисника України. Також спільними зусиллями учнів та вчителів була створена "фотосушка" зі світлинами героїв АТО.
" Франція очима України"
У закладі відбувся традиційний європейський  ярмарок. Цього року учні подорожували до Франції.
 
Нам потрібен Мир!
 

"Всі ми різні, всі ми рівні, всі ми разом!"

 

"День знань  по-українські!"

Учні закладу взяли участь у танцювальному профлеш-конкурсі
у місті Куп'янську та посіли ІІІ місце

Свято останнього дзвоника

 

Заходи з нагоди незалежності Карпатської України.doc

Заходи  Департація Кримських татар .doc

"Ніколи знову 1939 - 1945"

 

" Тиждень жорожнього руху"

 

«Життя – найвища цінність. Бережи його!»

Ізюмські рятувальники провели День цивільного захисту. 26 квітня у закладі відбувся День цивільного захисту. Одним із заходів було відпрацювання дій у разі виникнення надзвичайної ситуації. При виявлені ймовірної пожежі адміністрацією та вчителями школи було проведено евакуацію дітей. До проведення заходу було залучено відділення 28 – ДПРЧ ГУ ДСНС України у Харківській області. При прибутті пожежників було ліквідовано пожежу. Учням школи та учасникам заходу було продемонстровано можливості пожежної техніки та аварійно - рятувального обладнання з її складу. Також на заході були присутні люди, які охороняють наш спокій та безпеку, які завжди поспішають нам на допомогу. Представники поліції показали свої вміння по боротьбі зі злочинністю.

Місячник екологічного виховання

"Майбутнє планети залежить від нас"

Екологічне виховання молодого покоління сьогодні є надзвичайно актуальним.Тому завданням нашої школи є виховання в кожного учня свідомого ставлення до природи, почуття відповідальності за довкілля як загальнолюдську цінність.З метою поліпшення благоустрою та санітарного стану навколишнього середовища в ІЗОШ   І-ІІІ ступенів  №6 триває місячник озеленення та благоустрою.

   Були впорядковані, приведені до належного естетичного та санітарного стану: територія закладу , спортивні майданчики. Висаджено багаторічні кущі, квіти та дерева. В процесі озеленення території школи брали участь учні   1-11 класів та педагогічний колектив. Також учні 8 - Б  класу провели агітаційну роботу серед населення щодо поліпшення екологічного стану міста. 

Ми за чисте довкілля! А ви?

Під таким гасло учні закладу приєдналися до екологічного челленжу 
та розчистили частину русла річки  С. Дінець.

 

 

17 квітня відбувся міський конкурс "Учень року - 2019",
в якому взяв участь Тимур Забашта, учень 10 - А класу. 

11 квітня -Міжнародний день визволення в’язнів фашистських концтаборів

План заходів Ізюмської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 Ізюмської міської ради Харківської областіз нагоди Міжнародного дня визволення в’язнів фашистських концтаборів  ЗАВАНТАЖИТИ

 

 

«Вас пам’ятати будемо завжди
Із вами будемо боротись за країну

За ту країну, де нема брехні
За нашу й вашу мирну Україну…»

"Герої не вмирають" - перше, про що думає кожен, згадуючи Героїв Небесної Сотні.

20 лютого 2018 року в закладі учні та педагогічний колектив вшанували подвиг Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини та європейське майбутнє України.

День розпочала лінійка – реквієм, приурочена пам`яті Героїв Небесної Сотні «Герої не вмирають, тільки йдуть…». У всіх класах пройшов єдиний перший урок «А Сотня відлетіла в небеса…», спрямований на висвітлення патріотизму громадян, які в лютому 2014 року на Майдані в м. Києві постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини.

Також була організова тематична виставка літератури в шкільній бібліотеці «Борімося-поборимо», присвячена історії боротьби українців за свою незалежність. Літературне читання поезій, присвячених Героям Небесної Сотні відбулося за участю завідуючої міською бібліотекою філіалом №2 Єварницької Тетяни Фефорівни.

Для учнів 6 – Б та 7 – Б класів був проведений виховний захід «Запах війни», на який запросили бійців АТО. Діти давно мріяли про цю зустріч і серйозно готувалися до неї.

Воїни, які прибули з фронту, розповідали учням про важкі моменти під час боїв та про свої будні. В цілому, таке спілкування підлітків з бійцями АТО, сприяло ще більшому піднесенню патріотизму в серцях наших школярів.

 

"Війна чужа, неждана, непотрібна"

Напередодні 30-ї річниці з дня виведення військ з Афганістану відбулася зустріч учнів 9го класу з воїном-афганцем Ісіченком Романом Владиславовичем.

Воїн-інтернаціоналіст своєю розповіддю про страшні реалії війни переніс присутніх в атмосферу вірності військовому обов’язку та доблесті воїнів, що дали присягу Батьківщині. Поетичні рядки, що прозвучали на зустрічі, не залишили байдужим жодного учня, ще раз нагадавши, якою жорстокою була війна.

Після виступу відбулося живе спілкування, учні мали змогу отримати відповіді на свої запитання. Вдячні слухачі подарували воїнам квіти, солодкі подарунки та сфотографувалися з ними на пам’ять.

 /05022019/izosh-6_zakhodi_do_vidznachennja_20_ljutogo.doc

"Чарівні сторінки любові"

14 лютого відбувся виховний захід, присвячений Дню Святого Валентина. Учні 8 - 11 класів підготували постановки уривків відомих українських творів про кохання.

"Тих днів не змеркне слава"

В історії кожного міста є пам’ятні дати, які відзначаються з року в рік, бо вони не підвладні ні часу, ні забуттю. Таким знаменним днем для ізюмчан є 5 лютого. Це день звільнення міста Ізюм від фашистських окупантів. Саме цим подіям був присвячений міський конкурс літературно-музичних композицій «Тих днів не змеркне слава», який відбувся 8 лютого  у гімназії №3. У заході взяли участь учні всіх шкіл міста.

Постановку за фільмом «Ати-бати йшли солдати» показали учні загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 6. Діти намагалися донести глядачам трагічну історію про подвиг 18 хлопців, які ціною власного життя зупинили колону німецьких танків.

Ярмарок професій 

6 лютого учні 10 - 11 класів взяли участь у заході "Професія твоєї мрії". В програмі було інформування молоді про світ професій, проведення майстер-класу представниками навчальних закладів, поради щодо вибору майбутньої професії, спілкування з представниками навчальних закладів.

Ми пам’ятаємо…

5 лютото – День визволення м. Ізюма від фашистських загарбників. Учні закладу вшанували пам’ять загиблих, які ціною свого життя звільнили наше місто. Ті сурові дні залишилися за перевалами десятиріч, за новими подіями, але пам'ять про подвиг народів ніколи не померкне у серцях поколінь.

Я – за безпечний Інтернет.

5 лютого – День безпечного інтернету. Як ми провели цей день? В мережі з’являється безліч небезпечної інформації, тому в цей день вчителі інформатики привернули увагу дітей до позитивного і відповідального використання інтернет-ресурсів.

Виховна година була спрямована на засвоєння правил безпечної поведінки в інтернеті. Учні дізналися про небезпеку, яка їх може чекати у Всесвітній павутині, та як уникнути зустрічі з нею. Переглянули відеоролик про розповсюдження приватної інформації в соціальних мережах, та про наслідки таких дій. Дійшли висновку, що загальнодоступною може бути тільки публічна інформація. Деякі учні поділилися з однолітками випадками з особистого негативного досвіду щодо поширення номеру свого телефона у мережі та застерегли друзів від такої помилки користування інтернетом. Практично навчилися відповідати на листи віртуальним знайомим, не розповсюджуючи свою приватну інформацію: фото, адресу, номер телефона, тощо. Для кращого сприйняття учнями інформації про небезпеку, яка їх може очікувати у віртуальному світі, була проведена хвилинка релаксації «Розсміши коміка».

Наприкінці заходу учні самостійно сформулювали «Правила роботи в інтернеті».

День пам’яті Героїв Крут.

29 січня у закладі відбулася тематична година до Дня пам’яті героїв Крут: «Вони загинули за Україну». Під час заходу йшлося про подвиг студентів під Крутами. Прокопенко Наталія Миколаївна - бібліотекар навчального закладу розповіла учням про історичні події, що відбувались у 1918 році, пов’язані з боротьбою українського народу за свою незалежність. Учні ознайомилися з історичними документами, що стосуються подій під Крутами.

День Соборності України

22 січня першим уроком у 1 -11 класах був єдиний урок на тему «Вона - наш витвір, наша мрія, соборна, вільна Україна», метою якого було поглибити знання учнів про історію виникнення свята Соборності України, ознайомити з цікавими фактами про Україну, виховати патріотичні почуття та повагу до державної атрибутики.

Конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей»

До Дня охорони праці в Україні розпочався Всеукраїнський конкурс дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей».
Перший етап конкурсу відбувся і у нашій школі. Переможцями стали:

Гребенюк Азалія Сергіївна, учениця 1 - А класу

Максименко Аліна Артемівна, учениця 3 -Б класу

Резнік Дар’я Русланівна , учениця 6 - Б класу

Клименко Єлизавета Миколаївна, учениця 8 - Б класу

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Роботи дівчат направлені до наступного етапу конкурсу. Молодці!!! Так тримати!!!

 

 

 

 

«Євроінтеграція: сила можливостей»

14 січня  в стінах нашої школи була проведена 
виставка учнівських робіт: конкурс творчих робіт (есе) -  « Євроінтеграція: сила можливостей »

Переможницею стала Глущенко Поліна учениця 10 - А класу.

Ії робота «Упевнений крок до Європи» була направлена на міський етап конкурсу. -->