Головна » 2018 » Лютий » 6 » 5 лютого - день звільнення міста Ізюм від нацистських загарбників.
10:16
5 лютого - день звільнення міста Ізюм від нацистських загарбників.

5 лютого учні нашої школи відзначили  75-ту річницю з Дня визволення нашого рідного міста Ізюм від нацистських загарбників.

        

         Це  дата, з якою пов’язане трагічне минуле Ізюма та його мешканців в роки жорстокої окупації. Водночас це світлий і важливий день, який став новим відліком в історій нашої рідної землі та викарбувався в пам’яті ізюмчан на довгі літа.

Була проведена низка заходів, присвячених цій даті. А саме : виховні години «Героїчні сторінки подій визволення міста Ізюм від нацистських загарбників», покладання квітів до Пам`ятника Невідомому солдату, тематичні уроки з історії України, уроки пам'яті: «Тільки тим історія належить, хто за неї бореться й живе»

В читальній залі ї бібліотеки до цієї дати оформлена краєзнавча виставка «Пам'ять палаючих років», на якій представлені книги: «Серця, опалені війною»; Мамонтов В. Б. «Шаги войны. г. Изюм 1941-47 г.г. » та ін., а також матеріали періодичних видань.

В розділі «Ми шануємо пам'ять героїв своїх» відвідувачі можуть ознайомитися з публікаціями про визволителів міста: розвідника О.А.Ладиженця; О.С. Петруковича; 35-ту гвардійську дивізію тощо.

Книги, альбоми, газетно-журнальні статті, представлені на виставці, допоможуть дітям більше дізнатися про боротьбу нашого народу проти фашизму в роки Другої світової війни та вшанувати пам’ять наших дідів та прадідів, які захищали нашу рідну землю.

Переглядів: 118 | Додав: izumschoolsite | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar