Головна » 2018 » Травень » 7 » Перемога нашої школи в еко-освітньому конкурсі «Компола».
11:16
Перемога нашої школи в еко-освітньому конкурсі «Компола».

 3 травня 2018 року, Міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак і Міністр освіти і науки Лілія Гриневич оголосили результати еко-освітнього конкурсу «Компола».

Серед 200 шкіл-переможців навчальні заклади в усіх куточках України і навіть прифронтових Луганській та Донецькій областях. Серед них: 12 шкіл-інтернатів, 22 опорні школи, 1 спеціалізована школа для дітей з особливими потребами та 165 загальноосвітніх шкіл. Наша школа стала єдиної переможницею в м. Ізюмі.

Міністр підкреслив, що Мінприроди і надалі буде підтримувати подібні проекти і використовувати будь-яку можливість заради підвищення рівня екологічної свідомості українців.

Встановлення компосту в школах-переможницях триватиме до 1 вересня цього року.

З детальним переліком переможців можна ознайомитися за посиланням /news/32336.html.

Нагадаємо, «Компола» – спільний еко-освітній проект Мінприроди та МОН, спрямований на підвищення рівня екологічної освіти та залучення молоді до практичних навичок сталого розвитку та споживання.

Основна мета - дати додатковий поштовх та ресурс українським школам для розвитку екологічної грамотності учнів, допомогти школярам отримати практичні навички, а не суто теоретичну інформацію щодо відповідального споживання.

На подвір’ї 200 українських шкіл, які стали переможцями конкурсу, буде встановлено компостер для переробки органічних відходів із шкільних їдалень.

Переглядів: 78 | Додав: izumschoolsite | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar