Головна » 2018 » Вересень » 14 » Профілактичні виховні заходи на тему «Булінг-прояв насильства у школі»
09:56
Профілактичні виховні заходи на тему «Булінг-прояв насильства у школі»

 На початку вересня  в нашій школі відбулися профілактичні виховні заходи  на тему «Булінг-прояв насильства у школі» . А саме заняття з елементами тренінгу «Протидія булінгу в дитячому середовищі» серед 8 класів. А також Мастер – клас для учнів молодшої школи «Павутинка дружби»

            Булінг – це насильство, цькування, знущання, залякування, приниження, агресивна поведінка дітей та підлітків, яка має за мету завдати шкоду іншому, викликати страх або тривогу, створити негативне середовище серед неповнолітніх.

            На заході учні отримали багато цікавої інформації про кібербулінг ( це новітня форма агресії, що передбачає жорстокі дії з метою дошкулити, нашкодити, принизити людину з використанням інформаційно-комунікаційних засобів: мобільних телефонів, електронної пошти, соціальних мереж тощо). Всі  види кібербулінгу дуже небезпечні, часто вони приводять до трагічних наслідків.

            Вся інформація супроводжувалася переглядом відеороликів, слайдів про моделі фізичного та психологічного булінгу, найпоширеніших типів кібербулінгу (анонімні погрози, переслідуваня, шантаж, обмовлення, зведення наклепів, «зламування поштових скриньок, сторінок у соцмережах з метою отримання особистої інформації про людину та переслідування її.)

Переглядів: 30 | Додав: izumschoolsite | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar